Ocenění nejlepších mladých sportovců Ksju Královéhradeckého kraje 2017

Rok 2017 byl pro Královéhradecký krajský svaz juda velmi úspěšný. Na mistrovských soutěžích od mladších žáků a žákyň po muže a ženy jsme získali celkem 26 medailí. Získat takto vysoký počet medailí stálo závodníky mnoho úsilí. Odměnou jim za to bylo slavnostní vyhlášení nejlepších mladých sportovců, které se uskutečnilo dne 30. 11. 2017 v Zámecké restauraci v Chlumci nad Cidlinou.  Tohoto slavnostního aktu se zúčastnilo 6 závodníků, kteří byli oceněni za svoje sportovní výkony. Patří mezi ně ti nejlepší, kteří získali tituly Přeborníků České republiky v žákovských kategoriích, a to Natálka Janouchová, Petra Švecová, Michaela Jahodová, Zdeněk Vencl, Tomáš Kulhánek a Kristýna Vondřejcová. Ocenění přijeli osobně předat Ing. Pavel Cermánek, předseda Královehradeckého krajského svazu judo a místopředseda MUDr. Petr Martínek. Závodníci získali cennou památku v podobě poháru se jmenováním, knihu a velmi příjemný dárek, kterým byla poukázka do Decathlonu. V programu nechyběla ani diskuze a pohoštění s trenéry a rodiči.

Velké poděkování patří nejen závodníkům za jejich nasazení a píli, ale také mateřským klubům, Královehradeckému krajského svazu juda a Krajské organizaci Královéhradeckého kraje České unie sportu, která akci podpořila. V neposlední řadě i Tomáši Vaníčkovi za vedení RVŽ a KVŽ v tomto kraji, který se našim borcům věnuje nad rámec klubu.

Věříme, že  jako kraj budeme příští rok 2018 ještě lepší díky Andree Pokorné a Pavlovi Petřikovovi, kteří nás jistě posunou díky Sps ještě o kousek dál.